Sunday 17th October 2021

حضور دکترآذرفرد مدیرکل امور عشایر استان در جلسه شورای اداری شهرستان چرام با حضور حجت الاسلام موحد

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان، جلسه شورای اداری شهرستان چرام با حضور حجت الاسلام موحد نماینده مردم کهگیلویه،بهمئی چرام و لنده در مجلس در مجلس شورای اسلامی ،امام جمعه محترم ،اعضای شورای تامین و اداری شهرستان و به ریاست دکتر فتاحی اصل فرماندار این شهرستان در سالن کنفرانس برگزار گردید.

در این جلسه مدیر کل محترم امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد و مدیرکل تعاون روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد حضور داشتند.

در ابتدای این نشست  که در سالن جلسات فرمانداری شهرستان چرام برگزار شد، فتاحی فرماندار چرام به بیان درخواست‌ها و مشکلات شهرستان چرام در حوزه‌های مختلف اشاره کرد و سپس مدیران کل امور عشایر و تعاون روستایی در خصوص نیازها و اقدامات حوزه‌های روستایی و عشایری صحبت کردند.

 حجت الاسلام موحد در نشست شورای اداری شهرستان چرام با گرامیداشت دهه مبارک فجر و یاد امام و شهدا، از خداوند متعال طول عمر با عزت برای رهبر معظم انقلاب خواستار شد.

نماینده مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات شهرستان چرام وسایر حوزه انتخابیه بیان کرد: در مدتی که توفیق خدمت گذاری داشتم پروژه‌ای نیست که در وزارتخانه‌ها پیگیری نکرده باشم.

 وی با اشاره به اینکه وظیفه نماینده قانونگذاری ونظارت است اما در راستای وظیفه نظارتی نماینده به اکثریت جاها ورود می‌کند.

وی تاکید کرد: تا فریاد نزنید و از حق شهرستان دفاع نکنید کسی کمکی نخواهد کرد و فرماندار باید صدای مردم را به گوش مسئولان استانی و کشوری برساند.

گالری

اداره کل امور عشاير استان کهگیلویه و بویراحمد

با توجه به شيوه معيشت و نحوه گذران زندگی، که جمعيت کشور ما را در سه جامعه شامل شهری ، روستايی و عشايری تقسيم می کنند، جامعه عشايری با سه ويژگی ، کوچندگی ، وابستگی ايلی و شيوه معيشت متکی به دامداری به عنوان جامعه سوم از ديرباز همواره نقش موثر و. تعيين کننده ای در مسايل اقتصادی ، اجتماعی و امنيت اراضی کشور را داشته است . بدون شناخت عميق از خصوصيات ويژه اين قشر برنامه ريزی دراز مدت و امور خدمات رسانی ، روزمره موفق نخواهند بود. اين ويژگيها و خصوصيات ، سازمان و تشکيلات مناسبی را می طلبد تا ازعهده امور مربوطه بر آيد.

تماس با ما

یاسوج – گلستان 12 – اداره کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویر احمد

تلفن :  07433142037 -07433242038

دورنگار:

mail : info@ashayerkvb.ir

شماره پيامك :30007654321478

Template Design:Dima Group